Wyżywienie i kuchnia w Willi Pod Czantorią

Willa pod Czantorią oferuje Państwu możliwość przyrządzenia śniadania i kolacji oraz szybkich posiłków w komfortowo wyposażonej kuchni, w której nasi goście znajdą lodówki, dwupalnikową płytę indukcyjną, kuchenkę mikrofalową, dwa czajniki bezprzewodowe, toster oraz ekspres do kawy. W celu zapewnienia komfortu przechowywania żywności do każdego pokoju przyporządkowana jest półka w kuchni oraz lodówce.

Kuchnia posiada bezpośrednie wyjście na taras wyłożony granitową kostką brukową na którym znajduje się komplet ogrodowy z technorattanu. W bezpośrednim sąsiedztwie kuchni znajduje się klimatyczna altana kryta strzechą, gdzie w miłym otoczeniu licznych skalniaków oraz granitowej fontanny będą mogli Państwo mile spożywać posiłki czy też pić kawkę lub herbatkę.

Willa pod Czantorią oferuje również możliwość serwowania śniadań w postaci Bufetu Szwedzkiego dla klientów biznesowych oraz grup.

Zapraszamy wszysztkich naszych gosci  do skorzystania z oferty śniadań w zaprzyjaźnionej restauracji Miętowa, miejszczącej się w Adriano Spa, położonym 100 metrów od naszej Willi. 

Cena śniadania od osoby wynosi 20 pln, dzieci do lat 5 - gratis. Śniadanie serwowane jest w postaci Bufetu Szwedzkiego w godzinach 8.00 - 10.00. 

Najbliższy sklep spożywczy położony jest w odległości 200 metrów od Willi.

Na obiady zapraszamy Państwa do zaprzyjaźnionej restauracji Miętowa, znajdującej się w odległości 100 metrów od nas, w której możecie Państwo wykupić wyżywienie. Polecamy również Pizzerię pod Czantorią, znajdującą się tuż przy stacji kolejki. Słynie ona z niepowtarzalnego smaku pizzy, która powstaje w tradycyjnym piecu opalanym drewnem.
W odległości 300 metrów od Willi pod Czantorią znajdziecie Państwo również całoroczną restaurację Sielanka oraz Naleśnikarnię położoną przy wejściu głównym do kolejki Czantoria oraz sezonową gastronomię Kebab.

W Ustroniu oraz Wiśle można również skorzystać z szerokiego wachlarza wyśmienitych restauracji, regionalnych karczm i barów o ciekawym klimacie, które w przystępnych cenach oferują dania dla szerokiego grona smakoszy i zawsze chętnie witają Gości spragnionych kulinarnych przeżyć.

Na szczególną uwagę zasługuje restauracja Sielanka (300 metrów od Willi), restauracja CARMEN położona w Wiśle Obłaziec (słynie z najlepszej na podbeskiudziu golonki), Pierogarnia u Aniołów znajdująca się w galerii VENUS w centrum Ustronia.

Sprawdź nasze opinie

Rekomendacje to doskonałe źródło informacji. W każdej chwili możesz sprawdzić, co o nas napisali nasi goście.

  • TripAdvisor