Kuchnia

Willa pod Czantorią oferuje Państwu możliwość przyrządzenia śniadania i kolacji oraz szybkich posiłków w komfortowo wyposażonej kuchni, w której nasi goście znajdą dwie lodówki, dwupalnikową płytę indukcyjną, kuchenkę mikrofalową, dwa czajniki bezprzewodowe, toster oraz przelewowy ekspres do kawy. W celu zapewnienia komfortu przechowywania żywności do każdego pokoju przyporządkowana jest półka w szafkach kuchennych oraz lodówce.

Kuchnia posiada bezpośrednie wyjście na taras wyłożony granitową kostką brukową na którym znajduje się komplet ogrodowy z technorattanu. W bezpośrednim sąsiedztwie kuchni znajduje się klimatyczna altana kryta strzechą, gdzie w miłym otoczeniu licznych skalniaków oraz granitowej fontanny będą mogli Państwo mile spożywać posiłki czy też pić kawkę lub herbatkę.

Willa pod Czantorią oferuje również możliwość serwowania śniadań. 

Najbliższy sklep spożywczy położony jest w odległości 200 metrów od Willi.

Na obiady zapraszamy Państwa do zaprzyjaźnionej restauracji Stacja Zero, znajdującej się w odległości 200 metrów od nas, w której możecie Państwo wykupić wyżywienie. Polecamy również Bistro pod Czantorią, znajdującą się przy kolejce. Słynie ona z niepowtarzalnego smaku pizzy, która powstaje w oparciu o tradycyjne włoskie składniki oraz Kebabu. 
W odległości 300 metrów od Willi pod Czantorią znajdziecie Państwo również całoroczną restaurację Sielanka, której klimat oraz przysmaki zachwyci najbardziej wybrednych gości oraz restauracja Dwa Noże. 

W Ustroniu oraz Wiśle można również skorzystać z szerokiego wachlarza wyśmienitych restauracji, regionalnych karczm i barów o ciekawym klimacie, które w przystępnych cenach oferują dania dla szerokiego grona smakoszy i zawsze chętnie witają Gości spragnionych kulinarnych przeżyć.

Na szczególną uwagę zasługuje restauracja Sielanka (300 metrów od Willi), restauracja CARMEN położona w Wiśle Obłaziec (słynie z najlepszej na podbeskiudziu golonki), Restauracja Angel's Pub oraz Restauracja SiSi, jak również Pierogarnia u Aniołów znajdująca się w galerii VENUS w centrum Ustronia.

Sprawdź nasze opinie

Rekomendacje to doskonałe źródło informacji. W każdej chwili możesz sprawdzić, co o nas napisali nasi goście.

  • TripAdvisor