Willa pod Czantorią oferuje Państwu wiele atrakcji. W sezonie letnim do dyspozycji naszych gości jest pięknie urządzony ogród, w którym znajdują się kamienne kręgi do robienia ognisk, klimatyczna altana pokryta strzechą pod którą znajdziecie Państwo gustowną ławę oraz gazowego profesjonalnego grilla. 

Dla naszych milusińskich jest do dyspozycji profesjonalna trampolina marki BERG ELITE 430, duży plac zabaw z wieloma zabawkami, duża piaskownica. 

Letni basen z pogrzewaną wodą stanowi nielada atrakcję nie tylko dla naszych milusińskich. 

W ogrodzie Willi pod Czantorią znajdziecie Państwo również Strefę Spa, którą stanowią całoroczny budynek z Wanną Spa, Ogrodową saunę  fińską suchą oraz profesjonalny fotel do masażu. Wszystkie z tych atrakcji są dostępne przez cały rok i z pewnbością dostarczą Państwu wiele niezapomnianych wrażeń. 

Podczas chłodniejszych i deszczowych dni do Państwa dyspozycji jest sala zabaw dla maluszków oraz Sala Wypoczynkowa, w której znadziecie Państwo PS3, profesjonalny rzutnik, fotel oraz kierownicę do jazdy. Dodatkowo zainstalowaliśmy akwarium z pielęgnicami z jeziora Malawi. 

Jadalnia z kuchnią znajdująca się na parterze jest miejscem, w którym można zaspokoić głód oraz mile spędzić czas. 

Parking jest monitorowany, znajduje się za automatyczną bramą wjazdową, do której nasi goście otrzymują pilota. 

Sprawdź nasze opinie

Rekomendacje to doskonałe źródło informacji. W każdej chwili możesz sprawdzić, co o nas napisali nasi goście.

  • TripAdvisor