Strefa Spa w Willi Pod Czantorią składa się Wanny Spa, Sauny ogrodowej oraz profesjonalnego fotela masującego SOUL.

Wanna Spa została oddana do użytku w 2018 roku. Jest to najbardziej zaawansowana wanna firmy Hot Spring Envoy ® .  Jest to wanna spa z hydromasażem z kolekcji NXT z mocnymi masażami całego ciała przeznaczona dla 5 osób. Wyposażona jest ona w wygodną leżankę, z masażem moto-Massage TM DX oraz 4 miejsca siedzące, każde masujące inne części ciała. Ogrodowa wanna spa z hydromasażem Envoy posiada wszystkie doskonałe funkcje kolekcji NXT. Wanna posiada również funkcję koloroterapii, która fantastycznie wpływa na samopoczucie. Wanna została umieszczona w osobnym budynku, wyposażonym w profesjonalny system nagłośnienia firmy Yamaha. Po ściągnięciu specjalnej aplikacji istnieje możliwość sterowania wzmacniacza poprzez smartfona (Mp3/Radio Internetowe). W budynku zainstalowaliśmy również nowoczesną kabinę prysznicową z deszczownicą firmy Grohe. Goście korzystający z Wanny otrzymują ręczniki o wymiaracjh 200 cm x 100 cm. 

Sauna jest sauną suchą i powstała z myślą o zaspokojeniu potrzeb naszych gości szczególnie w okresie jesienno-zimowym. Wyposażona jest w klimatyczne oświetlenie LED, instalację do odsłuchu muzyki relaksacyjnej/Radia/MP, przedsionek, w którym można się przebrać. Goście koprzystający z sauny otrzymują ręczniki saunowe o wymiarach 200 cm x 100 cm. 

Profesjonalny fotel masujący firmy SOUL jest dopełnieniem naszej strefy Spa. Posiada wiele gotowych programów masażu, lecz również można samemu indywidualnie dobrać typy masażu odpowiednie dla siebie. Koloroterapia, podłączenie muzyki poprzez bloetooth są świetnymi dodatkowymi funkcjami, które pomogą nam się w pełni zrelaksować. 

Sprawdź nasze opinie

Rekomendacje to doskonałe źródło informacji. W każdej chwili możesz sprawdzić, co o nas napisali nasi goście.

  • TripAdvisor