Pokoje 3-osobowe z balkonem

Willa Pod Czantorią posiada pokoje 3-osobowe dedykowane są przede wszystkim do małżeństw bądź par z dziećmi, osób starszych bądź znajomych. Są to pokoje z trzema osobnymi łóżkami z których dwa są zestawione razem, jedno stoi osobno.

Wyposażone są w TV LCD 32 cale z instalacją do odbioru telewizji satelitarnej, automatyczny system ustawiania temperatury w okresie zimowym oraz bezprzewodowy dostęp do Internetu WiFi. W pokoju znajduje się również klimatyczna łazienka z prysznicem, szafa z lustrem, stolik, dwa fotele oraz lampka nocna. Jeden pokój tego typu znajduje się na piętrze, pozostałe dwa na poddaszu.

Pokoje posiadają również własne balkony, na których wyłącznie do dyspozycji gości ustawione są stolik oraz dwa krzesła, na których można spędzić w przemiły sposób długie letnie wieczory.

Do tego typu pokoi jest możliwość wstawienia rozkładanej pełnowymiarowej dostawki, natomiast, dla gości z dziećmi do lat 3 możliwość wynajęcia rozkładanego łóżeczka.

W celu zapewnienia maksymalnego komfortu we wszystkich pokojach zamontowane zostały dźwiękoszczelne drzwi wejściowe Porta 42 db.

Sprawdź nasze opinie

Rekomendacje to doskonałe źródło informacji. W każdej chwili możesz sprawdzić, co o nas napisali nasi goście.

  • TripAdvisor